Obsługa prawna. Umowy online.

Projekty umów standard za 66 zł.

Opracowujemy projekty umów oraz sprawdzamy i poprawiamy propozycje umów, które otrzymaliście od kontrahentów. Uwzględniamy w nich optymalizację skutków prawnych i podatkowych z myślą o Tobie i Twojej firmie. Opracowane projekty umów przesyłamy w *.doc, umożliwiając przyszłe korzystnie z ich treści. Specjalizujemy się w internetowej obsłudze gospodarczej i prawnej, dlatego utrzymując wysoką jakość działamy szybko i w przystępnych cenach. Standardowe zlecenia realizujemy do 48 godzin.

Ile kosztuje i jak działa usługa umowy online standard w okresie promocji?

1.Proste zasady: opracowanie projektu umowy do dwóch stron (znormalizowane A4-do 1800 znaków) to 66,00 złotych. Cena za każdą kolejną stronę to 30,00 złotych (są to całkowite ceny brutto).

2.Wypełnij formularz i wyślij. Otrzymasz potwierdzenie. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły. Po ich uzgodnieniu warunkiem rozpoczęcia prac jest dokonanie wpłaty. Do 48 godzin prześlemy gotowy projekt umowy.

3.Jeżeli uważasz, ze sprawa jest specyficzna lub wolisz skorzystać z maila, wyślij pytanie na adres biuro@aipcenter.com z krótkim opisem mówiącym o rodzaju zakupu/usługi (czego ma dotyczyć: np. usługa remontowa) i z jakim podmiotem ma być zawarta umowa (np: osoba fizyczna, spółka z o.o.). Możesz również zadzwonić: +48693535880.

Warunki współpracy.

1.Opracowujemy projekty umów zawieranych na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa polskiego, a w szczególności w oparciu o przepisy Kodeksu cywilnego. W ramach tego działania nie opracowujemy projektów umów realizowanych w oparciu o Prawo zamówień publicznych oraz w zakresie ubezpieczeń.

2.Dokonamy z Tobą potrzebnych uzgodnień i poprosimy o niezbędne informacje.

3.Nasze wynagrodzenie jest obliczane wg zasady opartej o liczbę stron opracowanego projektu umowy (znormalizowanego A4 - do 1800 znaków): umowa do dwóch stron : 66,00 zł, za każdą kolejną stronę to 30,00 zł (ceny brutto). Większość standardowych umów mieści się na dwóch stronach.

4.Warunkiem rozpoczęcia prac jest dokonanie uzgodnionej wpłaty:

  • blikiem na numer telefonu +48 693535880 (jeżeli sprawa pilna) lub
  • na rachunek bankowy ING Bank Śląski S.A.: 54 1050 1445 1000 0097 2529 8419.

W tytule prosimy wpisać dane osoby do kontaktu.

5.W przypadku rozszerzenia przez Zamawiającego zakresu umowy w trakcie prac ponad uzgodnioną liczbę stron Zamawiający dokona dopłaty. Po jej wpływie na nasz rachunek opracowany projekt umowy zostaje przesyłany na mail Zamawiającego.

6.Zobowiązujemy się do świadczenia usług przy zachowaniu należytej staranności, wynikającej z wiedzy i doświadczenia, a Zamawiający zobowiązuje się do udzielania wszelkich informacji oraz przekazania dokumentów potrzebnych do starannego wykonania usług. W zakresie nieuregulowanym niniejszymi warunkami zastosowanie mają powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, a w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego.

Aipcenter - doradztwo gospodarcze i prawne.